błękitni kibice
Fot. Facebook/KP Błękitni Stargard

Kibice Błękitnych Stargard obdarowali dzieciaki prezentami

Do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Stargardzie trafiły podarunki od kibiców Błękitnych Stargard. Stargardzki klub dołożył od siebie gadżety klubowe.

Akcja odbyła się przed świętami. Poinformował o niej Klub Piłkarski Błękitni Stargard na swoim profilu fejsbukowym, skąd zaczerpnęliśmy te informacje.

– Z inicjatywy kibiców Błękitnych Stargard, doszło do bardzo miłego spotkania z podopiecznymi Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Stargardzie – czytamy w informacji KP Błękitni Stargard. – Kibice biało-niebieskich postanowili odwiedzić dzieci z placówki i wręczyć im świąteczne prezenty od Błękitnego Mikołaja, życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wsparcie.

Stargardzki klub dodaje, że kibice Błękitnych zebrali na tę akcję pieniądze i później kupili różne prezenty dla dzieci i młodzieży ze wspomnianej placówki.

– Oprócz gadżetów Błękitnych oraz niezbędnych akcesoriów do codziennego życia i nauki, przekazali między innymi nowy telewizor LCD – informuje stargardzki klub. – Zapowiadają, że ta inicjatywa nie jest jednorazowa i tego typu spotkania będą odbywały się cyklicznie. Wychowawcy oraz dzieciaki serdecznie podziękowali kibicom za wsparcie.