Klasyczne pojazdy w Stargardzie na przywitaniu wakacji w 2023 roku
Fot. Grzegorz Drążek

Klasyki motoryzacji w Stargardzie. Przyjdź, zobacz z bliska, zrób zdjęcie

9 czerwca na parkingu Park&Ride przy ulicy Barnima odbędzie się Przywitanie Wakacji z Klasycznym Stargardem. To kolejne wyjątkowe spotkanie z klasykami motoryzacji.

Na Park&Ride zjadą perełki motoryzacji. Auta rozmaitych marek, modeli, roczników będą do obejrzenia z bliska. Klasyczny Stargard zachęca do przybycia mieszkańców całego regionu stargardzkiego i zachodniopomorskiego, a także innych województw. Nieczęsto się zdarza, że w jednym miejscu można zobaczyć tak dużo klasycznych pojazdów. Kto był rok temu, ten wie, o czym mowa.

– Cześć pasjonaci klasycznych samochodów! – rozpoczynają wpis organizatorzy na wydarzeniu fejsbukowym pod hasłem Przywitanie Wakacji z Klasycznym Stargardem. – Zapraszamy Was na niezapomniane spotkanie, które rozpocznie lato w najlepszym stylu! Chcemy powitać wakacje w otoczeniu najpiękniejszych klasyków motoryzacji. To będzie wyjątkowy wieczór pełen niepowtarzalnych aut i wspaniałej atmosfery.

Termin wydarzenia: niedziela, 9 czerwca, godzina 16

– Przygotujcie swoje klasyczne perełki lub przyjdźcie po prostu, aby podziwiać te ikony na czterech kołach – czytamy dalej w informacji Klasycznego Stargardu. – Liczymy na Waszą obecność, aby razem celebrować miłość do starych samochodów i rozpocząć wakacje z uśmiechem! Zapewniamy wyjątkową kolekcję klasycznych aut, fantastyczną atmosferę, możliwość spotkania innych pasjonatów motoryzacji, świetną okazję do robienia zdjęć.

Miejsce wydarzenia: Park&Ride, ulica Barnima, Stargard

Przyjdźcie w rodzinie i ze znajomymi, to będzie wieczór dla wszystkich miłośników motoryzacji retro! Do zobaczenia.

Klasyczny Stargard

Stargard.News, podobnie jak rok temu, jest patronem medialnym wydarzenia, organizowanego przez Klasyczny Stargard. Razem z organizatorami zachęcamy mieszkańców do przybycia 9 czerwca od godziny 16 na Park&Ride przy Barnima w Stargardzie.