Przywitanie wakacji z Klasycznym Stargardem 2023
Fot. Grzegorz Drążek. Przywitanie wakacji było w czerwcu, we wrześniu będzie pożegnanie.

Klasyki znów zajadą na Park&Ride Stargard. Warto zobaczyć je z bliska

W niedzielę, 24 września, na parkingu Park&Ride przy ulicy Barnima odbędzie się „Pożegnanie wakacji z Klasycznym Stargardem”. Będzie można oglądać wyjątkowe pojazdy. Wstęp na wydarzenie darmowy.

To gratka dla miłośników motoryzacji. W jednym miejscu będzie nawet kilkaset wyjątkowych pojazdów. Będą klasyczne samochody sprzed kilkudziesięciu lat, będą auta PRL-u i będą samochody amerykańskie.

Mieszkańcy naszego regionu na pewno pamiętają czerwcowe Powitanie Wakacji z Klasycznym Stargardem, które zgromadziło tłumy na parkingu Park&Ride przy ulicy Barnima w Stargardzie. Teraz znowu będzie można z bliska zobaczyć wyjątkowe pojazdy, których właściciele zjadą z różnych stron naszego województwa, a pewnie i spoza Zachodniopomorskiego.

„Pożegnanie wakacji z Klasycznym Stargardem” odbędzie się w niedzielę, 24 września. Start godzina 16. Organizatorzy przygotowują dodatkowe atrakcje. Jedną z nich będzie specjalnie na tę okazję zbudowana ścianka, na której będzie można zrobić zdjęcia wyjątkowych pojazdów.

Niedzielne wydarzenie organizuje grupa Klasyczny Stargard. Stargard.News jest patronem medialnym.