Trwa trzydziesta druga seria spotkań w grupie 2 III ligi piłkarskiej. Kluczevia Stargard swój sobotni mecz przegrała, Błękitni Stargard zagrają jutro.
W ten weekend Kluczevia grała na wyjeździe z Victorią Września, a w niedzielę Błękitni zagrają u siebie z Notecią Czarnków.
Kluczevia przegrała we Wrześni 1:2. W 2 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, po trafieniu Kacpra Chałupniczaka. W 41 minucie wyrównał stargardzki zespół, a autorem gola był Dmytro Jefimenko. W drugiej połowie Victoria drugi raz dzisiaj wyszła na prowadzenie. W 54 minucie gola zdobył Jakub Giełda. WIęcej goli nie było.
Ostatnio beniaminek ze Stargardu złapał zadyszkę. To trzecia kolejna porażka Kluczevii. Stargardzki zespół ma 46 punktów, w tabeli jest na ósmym miejscu. Kolejne ligowe spotkanie rozegra w następną sobotę. 23 maja podejmie na stadionie przy Niemcewicza w Stargardzie Polonię Środa Wielkopolska (3 miejsce, 60 punktów). Początek meczu o godzinie 15.
W trzydziestej drugiej kolejce spotkań jeszcze nie grali Błękitni Stargrd. Ich mecz odbędzie się jutro. Stargardzki klub zagra na stadionie przy Ceglanej w Stargardzie przeciwko Noteci Czarnków. Początek meczu o godzinie 15.
Aktualizacja, niedziela 17 maja.
Błękitni Stargard swój mecz zremisowali 1:1. Po pierwszej połowie wygrywali 1:0. W 33 minucie gola zdobył Kamil Koczy. Rywale wyrównali w drugiej połowie, zdobywając gola w 63 minucie. Autorem gola był Hubert Szulc. To czwarte kolejne spotkanie Błękitnych bez porażki.
Błękitni mają 39 punktów i są na dwunastym miejscu w tabeli. Kolejne ligowe spotkanie Błękitni rozegrają na wyjeździe. 22 maja mierzyć się będą z Tłuchowią Tłuchowo (17 miejsce, 28 punktów).



