Stolem Gniewino Błękitni Stargard

Łał! Błękitni Stargard poszaleli. Sześć goli robi wrażenie

W dziewiątej kolejce spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard pokonali na wyjeździe Stolem Gniewino 6:0. To trzeci kolejny mecz stargardzkiego zespołu bez porażki.

Sobotnie spotkanie było pierwszym w tym sezonie Błękitnych pod kierunkiem Jarosława Piskorza. Kilka dni temu stargardzki klub poinformował, że został on pierwszym trenerem.

Błękitni potwierdzili dzisiaj formę z ostatnich tygodni. To ich trzecie kolejne spotkanie ligowe bez porażki. W tych trzech meczach stargardzki zespół zdobył siedem punktów. W wyjazdowym spotkaniu ze Stolem podopieczni trenera Jarosława Piskorza strzelili sześć goli, cztery w pierwszej połowie, dwa w drugiej części.

Na prowadzenie stargardzki zespół wyprowadził w 17 minucie Grzegorz Aftyka. W 33 minucie podwyższył je Damian Niedojad. Trzecią bramkę w stargardzkiej drużynie w 41 minucie strzelił Julian Kamiński. W 44 minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Grzegorz Aftyka. Po przerwie gole zdobyli, w 67 minucie Damian Niedojad i w 90 minucie Bartłomiej Zdunek. Błękitni Stargard pokonali Stolem Gniewino 6:0.

W tabeli stargardzki klub jest na dziesiątym miejscu. Ma cztery zwycięstwa, tyle samo porażek i jeden remis. Ich dzisiejszy rywal ma 8 punktów i jest na piętnastym miejscu. Liderem jest Świt Skowlin, który ma 23 pkt.

Kolejne ligowe spotkanie Błękitni rozegrają 1 października. Ponownie wystąpią na boisku rywala. A przeciwnikiem stargardzkiego zespołu będzie wtedy Sokół Kleczew, który ma 11 punktów i plasuje się na dwunastym miejscu.