Kacper Kozakiewicz
Kacper Kozakiewicz ze Stargardu, Siepomaga.pl

Mały Kacper ze Stargardu ma chore nerki, dwa razy przeszedł sepsę.

Kolejna historia łamiąca serce. Wiele osób potrzebuje wsparcia, ale szczególnie poruszają sytuacje, gdy chodzi o małe dziecko. 3-letni zaledwie stargardzianin ma wrodzoną wadę nerek i układu moczowego, dwukrotnie przeszedł sepsę.

Jego bliscy potrzebują finansowego wsparcia. Link do zbiórki pieniędzy na platformie Siepomaga.pl: Tym razem Kacperek może nie przeżyć! Sepsa zaatakowała już 2 razy. Pomóż!

Ostatnie informacje, przekazane przez panią Ilonę, mamę chłopczyka nie są dobre: Kacperek stracił przytomność! Nie stać nas na specjalistów. Trafiliśmy na oddział neurologiczny. Termin szczepień i cystoskopia niestety są przesunięte w czasie.

Kacperek miał wykonany szereg badań, w tym rezonans magnetyczny głowy. Na wyniki EEG jeszcze czekamy. Nie została znaleziona przyczyna utraty przytomności. Kacper musi być pod kontrolą neurologiczną. Z racji odległych terminów będzie to neurolog prywatny.

2 marca jedziemy do Poznania w celu diagnostyki i obserwacji przez psychiatrę i psychologa dziecięcego. U Kacpereka występuje szereg dziwnych zachowań, ataki histerii od czasu drugiej sepsy, która wystąpiła w grudniu. Dlatego też chciałabym skonsultować to dodatkowo z neurologiem oraz immunologiem. Niestety koszty wyjazdów, wizyt są bardzo wysokie.

Bardzo proszę o pomoc. Zbiórka stanęła, a ja orientując się w kosztach wizyt u specjalistów, jestem przerażona. W Poznaniu za kilka wizyt zapłacimy 1600 zł, kolejny specjalista liczy sobie 600 zł za jedną wizytę, do tego musimy doliczyć badania krwi, które także będą sporo kosztować, Okazało się, że Kacperek ma koślawe stópki, więc potrzebuje bucików ortopedycznych.

To wszystko, co wymieniłam to tylko część tego, co nam potrzeba. Jest tego sporo więcej… Bardzo proszę o pomoc!

Ilona, mama