Nowa Generacja Zachodniopomorskie
Fot. Nowa Generacja Zachodniopomorskie/Facebook

Michał Bodek przewodniczącym stargardzkiego koła Nowej Generacji

W środę 4 października 2023 roku, w Stargardzie zawiązane zostało koło organizacji Nowa Generacja, skupiającej aktywnych młodych ludzi. Jego przewodniczącym został Michał Bodek.

– Nowa Generacja mimo szczytu kampanii wyborczej dalej rozwija swoje struktury. Dziś zawiązaliśmy koło w Stargardzie, a jego przewodniczącym został Michał Bodek, gratulacje! Nie zatrzymujemy się – poinformowała dziś Nowa Generacja na swoim Facebooku.

Michał Bodek jest kandydatem do Sejmu RP z list KO. Ma 34 lata. Należy do PO. Mieszka w Dalewie (gmina Marianowo, powiat stargardzki). Rolnik i przedsiębiorca, tartacznik.

Jaki plan działania ma przewodniczący Nowej Generacji w Stargardzie?

Na początek zachęcić jak najwięcej młodych osób do działania, nauczyć ich pracy społecznej i politycznej – odpowiada Michał Bodek.Będziemy organizowali spotkania ze stowarzyszeniami, przedsiębiorcami, politykami itp. Żeby każdy młody człowiek miał pogląd w czym się czuje najlepiej. Będziemy odmładzać Stargard i przekonywać młodych że nie warto wyjeżdżać. Będziemy zbierać pomysły co w Stargardzie powinno powstać dla młodych czego brakuje czego oczekują i starać się to przełożyć w działanie i realizować. Będziemy organizować i wspierać akcje społeczne. Nowa Generacja to nie partia polityczna chociaż jest młodzieżówka współpracująca, ale w głównej mierze praca społeczna która ma nauczyć i nakierunkować młodych na przyszłość żeby przekonali się w czym czują się najlepiej. Nie neguję że byłbym szczęśliwy jakby dzięki temu projektowi w Stargardzie odnalazł się nowy młody świetny polityk który reprezentował by region. Ja mogę jeszcze niecałe dwa lata być członkiem i w tym czasie chcę nauczyć ich prowadzenia koła poznać z jak największą liczbą działaczy i przekazać tyle wiedzy ile tylko się da, żeby nie popełniali błędów a uczyli się na naszych.

Skupiamy młodych, ambitnych ludzi, którzy są gotowi zmieniać swoje otoczenie na lepsze.

Nowa Generacja Zachodniopomorskie