Miedwianie
Zimna kąpiel Miedwian w jeziorze Miedwie w poprzednim sezonie, fot. Jan Balewski

Miedwianie rozpoczynają sezon kąpieli

W sobotę 7 października 2023 roku, o godzinie 16, będzie pierwsza w tym sezonie zimowym kąpiel morsów z Miedwia. Kto chce rozpocząć przygodę ze wspólnym morsowaniem proszony jest o wcześniejsze przybycie.

– Już za kilka dni rozpoczynamy nowy sezon morsowy 2023/2024 – informuje na Facebooku Marzena Wójcik, prezes Stargardzkiego Klubu Morsów Miedwianie. – Spotykamy się w sobotę 7 października o godzinie 15.30 jak zawsze przy Amfiteatrze w Morzyczynie. Wejście do wody po rozgrzewce o godzinie 16.00. Po kąpieli zapraszamy na ognisko, prowiant przynosi każdy we własnym zakresie. Przy okazji porozmawiamy o naszych planach na ten sezon, imprezach morsowych, na które chcemy jechać i przede wszystkim stęsknieni pościskamy się ze wszystkimi. Chętnych, którzy chcą zacząć z nami przygodę z morsowaniem proszę o przyjście trochę wcześniej, tak około 15.15 aby dopełnić wszystkie formalności – słowne i papierkowe. Serdecznie zapraszamy!

Miedwianie działają już od 10 lat! W ostatni weekend listopada br. planują wspólnie uczcić swój jubileusz. Szczegóły na Facebooku Miedwianie – Stargardzki Klub Morsów.