Wystawa w Bramie Wałowej

Niepowtarzalne akwarelowe portrety na nowej wystawie w Galerii Sztuki Brama

Marta Kacpura i jej malarstwo oraz Marcin Momot i jego gitara. Ze sztuką plastyczną oraz muzyką na żywo spotkać się można na kolejnym wernisażu Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych Brama. W czwartek 29 września, o godzinie 18, w Bramie Wałowej.

Skończyła się wystawa jednej młodej zdolnej stargardzianki – Patrycji Mróz, zacznie się druga, także młodej i zdolnej ze Stargardu – Marty Kacpura. Wernisaż już w najbliższy czwartek, 29 września br., godzina 18, Galeria Sztuki Brama działająca w zabytkowej Bramie Wałowej na końcu ulicy Chrobrego.

Organizatorem wystawy jest Stargardzkie Stowarzyszenie Miłośników Sztuki Brama, które dba o to, by na wernisażach pracom plastycznym towarzyszyły także inne atrakcje. W czwartek będzie to mini koncert młodego i bardzo zdolnego gitarzysty Marcina Momota, wychowanka MDK Stargard. Odbędzie się losowanie jednej z pracy Marty Kacpura, przedstawiającej urokliwy, rozwinięty kwiatowy pączek. Zwykle jest także poczęstunek przygotowany przez partnerów SSMSP Brama. Wstęp do Galerii Sztuki Brama jest wolny.

SSMSP BRAMA
SSMSP BRAMA

Uwielbiam pracę z kolorem – tworzę niepowtarzalne akwarelowe portrety.

Marta Kacpura, autorka prac na nowej wystawie w Galerii Sztuki Brama