Stargard OK Samorząd
Fot. Grzegorz Drążek

OK Samorząd wystawia swoich kandydatów w Stargardzie

W Stargardzie Koalicja Samorządowa OK Samorząd wystawi w wyborach samorządowych kandydatów na radnych powiatowych i miejskich oraz kandydatów na wójtów w dwóch gminach powiatu stargardzkiego.

Stargard OK Samorząd
Fot. Grzegorz Drążek

We wtorek podczas spotkania w Hotelu Grodzkim w Stargardzie zaprezentowani zostali kandydaci z regionu stargardzkiego Koalicji Samorządowej OK Samorząd. Liderem stargardzkich struktur tej formacji jest Marcin Przepióra, obecny radny sejmiku województwa zachodniopomorskiego, w Stargardzie bardziej znany jako dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Stargardzie. Gościem wczorajszego spotkania był prezydent Szczecina Piotr Krzystek, lider Koalicji Samorządowej OK Samorząd.

Podczas wtorkowego spotkania przedstawiono jedynki na listach w poszczególnych okręgach wyborczych. W wyborach do rady powiatu stargardzkiego są to: Mariola Łada-Siwiec, Robert Szczerbala, Jolanta Mrozek, Małgorzata Mozer, Dorota Mazur, Bogumiła Wiaderska, Krzysztof Kardasiewicz. W wyborach do rady miejskiej Stargardu: Mirosław Poniewiera, Piotr Dębczak, Marta Szmulska, Diana Kamrowska. Kandydatem na wójta gminy Stargard jest Sebastian Janiak. Natomiast kandydatem na wójta gminy Kobylanka – Piotr Kamrowski.

– Bardzo się cieszę, że w Stargardzie udało nam się zebrać tak szacowne, fajne grono ludzi – mówił w Hotelu Grodzkim Marcin Przepióra. – Myślę, że stargardzka, także powiatowa, samorządowa scena polityczna zostanie w jakiś sposób poruszona i będzie jeszcze lepiej dla naszego miasta i dla naszego powiatu .

Wczoraj przedstawiono także kandydatów Koalicji Samorządowej OK Samorząd w wyborach do sejmiku. Są to: Marcin Przepióra, Olgierd Kustosz, Aldona Gąsiorek, Sylwia Pelczarska, Józef Piątek, Emanuel Wysoczański, Edyta Domińczak, Łukasz Podleśny.