Stargard atak nożem
Fot. Grzegorz Drążek

Po ataku nożem na 31-latka w Stargardzie. Policja zatrzymała trzy osoby

Nieoficjalne informacje Stargard.News: Policja zatrzymała trzy osoby w związku ze zdarzeniem kryminalnym, do którego doszło wczoraj w Stargardzie. Mężczyzna zaatakowany nożem jest w bardzo ciężkim stanie w szpitalu.

Pisaliśmy wczoraj o tym, co w sobotę około godziny 17 wydarzyło się przy ulicy Skłodowskiej-Curie w Stargardzie. 31-letni mężczyzna został zaatakowany nożem. Od świadków wiemy, że doszło do tego w pomieszczeniu warsztatowym.

Nasze najnowsze, nieoficjalne informacje są takie, że w związku z sobotnim zdarzeniem stargardzka policja zatrzymała trzy osoby. Policja nie chce potwierdzić tych informacji i ze względu na dobro postępowania nie udziela informacji na ten temat. Z naszych ustaleń wynika, że zatrzymane osoby nie przyznają się do winy.

Nieco więcej natomiast wiemy o ranach zadanych 31-latkowi. To nie był jeden cios nożem.

– Wczoraj o godzinie 17.05 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące mężczyzny zaatakowanego ostrym narzędziem – informuje Stargard.News Paulina Heigel, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. – Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego i zespół LPR. Pacjent – mężczyzna w wieku 31 lat – z licznymi ranami klatki piersiowej i kończyn dolnych został zabezpieczony i przetransportowany do szpitala.

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że poszkodowany mężczyzna jest w bardzo ciężkim stanie.