błękitni stolem

Prowadzili, przegrywali, zremisowali. Pierwszy punkt Błękitnych Stargard u siebie po zimowej przerwie

W meczu dwudziestej kolejki grupy 2 III ligi Błękitni Stargard zremisowali u siebie ze Stolem Gniewino 2:2.

Spotkanie rozegrane zostało dzisiaj na boisku ze sztuczną nawierzchnią na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

W pierwszej połowie kibice zobaczyli jednego gola. Bramkę dla gospodarzy strzelił Konrad Prawucki. Po przerwie to goście byli skuteczniejsi. W 61 minucie wyrównał Patryk Soboczyński, a w 76 minucie Stolem na prowadzenie wyprowadził Filip Tomasiewicz. Błękitni wyrównali, choć nie uczynili tego sami. W 82 minucie gola samobójczego strzelili goście i mecz zakończył się remisem 2:2. To pierwszy punkt stargardzkiego trzecioligowca na swoim terenie po wznowieniu rozgrywek po zimowej przerwie.

Ten wynik oznacza, że stargardzki klub zachował sześć punktó przewagi nad Stolem Gniewino. Na ten moment Błękitni są na dziewiątym miejscu. Mają 27 punktów.

Kolejne spotkanie stargardzki zespół rozegra 25 marca na wyjeździe. Rywalem będzie KP Starogard Gdański, piąty obecnie zespół grupy 2 III ligi. KP ma 36 punktów.