Seniority
Fot. archiwum zespołu

Seniority wyWALCzyły grand prix

Przed rokiem online, teraz na żywo! Roztańczone Seniority z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Stargardzie drugi rok z rzędu wygrały ogólnopolski przegląd w Wadowicach. Brawo!

Seniority, ubrane w czerwone suknie z białymi materiałowymi „skrzydłami”, przepięknie zatańczyły walca.

To już ich drugie zwycięstwo w wadowickim przeglądzie. W 2021 roku wybrane zostały najlepszymi w swojej kategorii 55+ na podstawie nagrania, gdyż wydarzenie, ze względu na epidemię koronawirusa, odbyło się online. W 2022 roku, w sobotę 30 kwietnia, zaprezentowały się w Wadowickim Centrum Kultury na żywo wzbudzając wielki entuzjazm i podziw.

Zespół taneczny Seniority działa w strukturach UTW Stargard od ponad 5 lat. Kieruje nim Marek Sienkiewicz, instruktor tańca ze Szczecina. Liderką jest Maria Filipczuk. Zajęcia ćwiczeniowe w Klubie Wojskowym powadzi Teresa Hernet. Seniority mają na koncie bardzo wiele występów, w Stargardzie i nie tylko. Wszędzie zachwycają nie tylko pięknym tańcem, kolorowymi strojami, ale także świetną kondycją, energią i uśmiechem.

Gratulacje!!!

Nasze koleżanki z zespołu tanecznego „SENIORITY” w dniu 30.04.2022 r. w Wadowickim Centrum Kultury podczas „Dnia Tańca 2022” zdobyły Grand Prix. Jesteśmy z Was dumni Zarząd UTW.