Stargard hala OSiR Spójnia Błękitni
Fot. Grzegorz Drążek

Spójnia grała z Błękitnymi. Wyjątkowy mecz w hali OSiR Stargard dla Samuela

Dzisiaj w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie odbyła się akcja charytatywna na rzecz ciężko chorego 7-letniego Samuela Rodzocha ze Stargardu.

Jednym z punktów niedzielnego wydarzenia był mecz koszykówki pomiędzy PGE Spójnią Stargard a Błękitnymi Stargard. Czterema punktami wygrali piłkarze nożni.

W meczu zagrali w Błękitnych Bartłomiej Zdunek, Ariel Wawszczyk, Konrad Reszka, Mateusz Jarzębiński, Miłosz Kiciński, Damian Niedojad-Bednarczyk, a w Spójni Dominik Grudziński, Alex Stein, Ben Simons, Oliwer Korolczuk oraz Marcin Banasiak, który udział w tym wyjątkowym meczu, w drużynie Spójni, wylicytował uczestnicząc w licytacji na rzecz Samuela.

Podczas dzisiejszej akcji w hali OSiR było dużo innych atrakcji. Była strefa gastronomiczna, rękodzięła, był występy, między innymi tancerzy grupy Save the Beat oraz orkiestry dętej Big Band Stargard. Były także licytacje.

Pieniądze zebrane podczas niedzielnego wydarzenia przeznaczone mają być na dalszą rehabilitację siemdioletniego Samuela Rodzocha ze Stargardu.

Można dołączyć do grupy na Facebooku z licytacjami na rzecz Samuela: GDY CHOROBA ZABIERA WSZYSTKO – licytacje Samuel Rodzoch.