Klasyki
Fot. Emilia Chanczewska

Stare, ale jakie piękne! Klasyczny Stargard na Nocy Muzeów 2024

Bardzo dużym zainteresowaniem, jak zawsze zresztą, cieszył się pokaz zorganizowany przez grupę Klasyczny Stargard. Przepiękne zabytkowe auta, polskiej i światowej produkcji, zjechały na cały sobotni wieczór przed Bramę Pyrzycką.

Klasyczny Stargard przygotował tę atrakcję na myśl o odwiedzających wczoraj stargardzkie Muzeum. Od godziny 18 do północy, przy Rynku Staromiejskim i w Bastei, trwała Noc Muzeów 2024, w której udział wzięli liczni mieszkańcy.

Oldtimery zjechały przed Bramę Pyrzycką, na ulicę Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego. Zwiedzający oglądali, podziwiali i fotografowali tam np. mustanga, jaguara, mercedesa, warszawę, syrenkę, trabanta, maluszka, skodę, nysę.

Przy pięknych autach do zdjęć pozowali m.in. elegancko ubrani członkowie Klubu „Senior+” działającego na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Bawiliśmy się przy tym wyśmienicie – komentują na swoim Facebooku.

TUTAJ mówi, w imieniu wszystkich organizatorów, Grzegorz Rybaczuk z grupy Klasyczny Stargard.

A już za 3 tygodnie, w niedzielę 9 czerwca, na parkingu Park&Ride przy ul. Barnima, Przywitanie Wakacji z Klasycznym Stargardem! Do zobaczenia!

klasyki wakacje