Inspiracje w Bramie Portowej
Artystki z Inspiracji i dyrektor DKK Stargard, fot. Emilia Chanczewska

Stargardzcy artyści seniorzy zapraszają! We wtorek wernisaż malarstwa, w środę spotkanie z poezją

Jutro wieczorem można się wybrać do szkoły muzycznej, by podziwiać obrazy, w środę przed południem do „zetzeku”, by posłuchać wierszy. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy no kolejny nasz wernisaż. Już w najbliższy wtorek otwarcie wystawy malarstwa, która może Was zaskoczyć. Zapraszamy do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli będziecie z nami – czytamy dziś na Facebooku Sekcji Plastycznej Inspiracje Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Stargardzie.

wystawa UTW

Natomiast w środę 28.02, o godzinie 11, w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie, rozpocznie się spotkanie z poezją stargardzianina Marka Strzeszewskiego. Wiersze zaprezentują aktorki teatru A-To-My z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Stargardzie oraz Krzysztof Żyto z Krzywej Sceny. Przygotowani przez reżyser Tatianę Malinowską-Tyszkiewicz. Autor będzie opowiadał o sobie, o swojej twórczości i odpowiadał na pytania. Spotkanie organizuje Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Stargardzie.

Poeta Marek Strzeszewski
Marek Strzeszewski, poeta ze Stargardu

Na wtorkowy wernisaż w PSM oraz na środowe spotkanie poetyckie w DKK wstęp jest wolny.