Wybrzeże Kluczevia

Stargardzcy czwartoligowcy nie remisują. Jeden wygrał, drugi przegrał

Ze zmiennym szczęściem grały w dziesiątej serii spotkań zachodniopomorskiej IV ligi piłkarskiej zespoł ze Stargardu.

W sobotę Polski Cukier Kluczevia pokonał na wyjeździe Wybrzeżer Rewal 1:0. Zwycięskiego gola strzelił krótko przed przerwą. Autorem trafienia był Kamil Bartoszyński. Kluczevia ma siedem zwycięstw, remis, dwie porażki. W tabeli jest na czwartym miejscu. Ma tyle samo punktów co trzeci Bałtyk Koszalin i druga Iskierka Szczecin, a osiem mniej niż pierwsza Flota Świnoujście.

Błękitni II Stargard przegrali na boisku lidera. Łatwo się jednak nie poddali. Ulegli 2:3. Rezerwy Błękitnych prowadziły 2:0, po dwóch golach w pierwszej połowie Oskara Ryka, w 31 i 43 minucie. Flota strzeliła trzy bramki w drugiej połowie, a decydująca o wygranej w piątej minucie doliczonego czasu. W 64 minucie bramkę strzelił Filip Adamski, w 84 minucie Michał Stasiak. W 95 minucie Adam Wiejkuć. Błękitni II Stargard mają pięć zwycięstw, pięć porażek. W tabeli są na siómym miejscu.

W kolejnych spotkaniach stargardzkie kluby zagrają u siebie 9 października. Rezerwy Błękitnych o godzinie 11 na stadionie przy ulicy Ceglanej przeciwko Orłowi Wałcz, a Polski Cukier Kluczevia o godzinie 13 na stadionie przy ulicy Niemcewicza przeciwko Hutnikowi Szczecin.