wewnętrzny
Fot. Szpital w Stargardzie

Szpital w Stargardzie. Remont na wewnętrznym

Odświeżone zostały sale chorych, łazienki i pomieszczenie gospodarcze na oddziale chorób wewnętrznych. Remont wykonała firma z podstargardzkiego Rogowa.

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie przy ul. Wojska Polskiego 27 poinformowała dziś o przeprowadzonym remoncie.

Remont obejmował sale chorych, łazienki i pomieszczenie gospodarcze o łącznej powierzchni 72 m kw.

Wyremontowane pomieszczenia pozwolą na podniesienie komfortu naszym pacjentom i zwiększenie użyteczności pomieszczeń na Oddziale Chorób Wewnętrznych – podkreśla Krzysztof Kowalczyk, dyrektor SPWZOZ w Stargardzie. – Z całego serca dziękujemy firmie Natiga – Docieplenia Tomasz Bukowski, która nieodpłatnie przy wsparciu merytoryczno-organizacyjnym Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. przeprowadziła remont pięciu pomieszczeń na Oddziale Chorób Wewnętrznych stargardzkiego szpitala.

Firma budowlana Natiga – Docieplenia siedzibę ma w Rogowie pod Stargardem, ale związana jest głównie z naszym miastem. Działa od półtora roku.

– Remont w szpitalu zakończył się przedwczoraj, trwał dwa tygodnie – mówi Stargard.News Tomasz Bukowski z firmy Natiga – Docieplenia. – Inicjatorem był Jacek Baturo, inspektor budowlany ze Stargardzkiego TBS. Znalazło się kilka chętnych osób z doświadczeniem, które zechciały pomóc. Robiliśmy to charytatywnie, z uśmiechem na twarzy. Chcieliśmy, by to było rzetelnie wykonane. Stare sale były wyeksploatowane. Leżą tam osoby starsze, na pewno będzie im teraz przyjemniej. To była bardzo fajna inicjatywa. Jestem zadowolony, że mogliśmy wziąć w niej udział.

INFORMACJE I ZDJĘCIA: Szpital w Stargardzie