Michał Bodek przewodniczącym stargardzkiego koła Nowej Generacji
W Stargardzie zawiązane zostało koło organizacji Nowa Generacja, skupiającej aktywnych młodych ludzi. Jego przewodniczącym został Michał Bodek.
W Stargardzie zawiązane zostało koło organizacji Nowa Generacja, skupiającej aktywnych młodych ludzi. Jego przewodniczącym został Michał Bodek.
W Stargardzie był jeden z liderów Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski. Spotkał się z mieszkańcami w Domu Kultury Kolejarza.