Otwarto skrzyżowanie w Stargardzie, które przez pół roku było zamknięte
Jutro minęłoby równo sześć miesięcy od zamknięcia dla ruchu pojazdów skrzyżowania na Starym Mieście w Stargardzie. Już można znowu tamtędy przejechać.
Jutro minęłoby równo sześć miesięcy od zamknięcia dla ruchu pojazdów skrzyżowania na Starym Mieście w Stargardzie. Już można znowu tamtędy przejechać.
W niedzielny wieczór przywrócono ruch okrężny na skrzyżowaniu przy wiadukcie w centrum Stargardu, u zbiegu ulic Dworcowej, Wyszyńskiego, Barnima.
Na skrzyżowaniu łączącym ulice Dworcową, Wyszyńskiego i Barnima w centrum Stargardu wprowadzono dzisiaj zmiany w organizacji ruchu.