Fire Arrow
Fot. Emilia Chanczewska

Teatr ognia Fire Arrow rozświetlił świetną muzykę Out of Mind

W teatrze letnim w parku Chrobrego odbył się wieczorny, niedzielny koncert. Na scenie zagrał stargardzki rockowy zespół Out of Mind, pod sceną show dał teatr ognia Fire Arrow.

Połączenie muzyki i ognistego show sprawdza się. To nie pierwszy taki koncert. Trzy lata temu, na zakończenie COOLturalnych wakacji w Stargardzie, chór Cantore Gospel dał koncert pt. „Od Lwowa do Stargardu”, połączony właśnie z teatrem ognia Fire Arrow. Dziś także efektowne świetlne akrobacje dopełniły dobrą muzykę. Między utworami wokalistka Anna Blejder miała ważne przesłania do publiczności, przywodzące na myśl antywojenne „make love, not war”.

Na naszym Facebooku możecie posłuchać i obejrzeć zarejestrowane relacje live utworów „Out of Mind” oraz „Za horyzontem”. Pełna publiczność teatru letniego dziękowała wszystkim artystom brawami.

Out of Mind tworzą: wokalistka Anna Blejder, gitarzysta Krzysztof Bubacz, basista Grzegorz Radomski, na klawiszach Przemysław Skuz i Leszek Krawczyński na perkusji.

Zespół wydał debiutancką płytę na początku 2020 roku. Wcześniej śpiewał w nim Krzysztof Jerzy, wokalista i gitarzysta ze Stargardu, a także stargardzka wokalistka Iwona Młotkowska.

Koncert odbył się w cyklu COOLturalne wakacje w Stargardzie. Zaprasza na nie prezydent miasta, organizuje je Stargardzkie Centrum Kultury.

Tym razem to nie koniec. Do parku wybrać można się także jutro, na koncert „Cykl koncertów jazzowych na Pomorzu Zachodnim”.