Zespół Szkół nr 1 c
Fot. Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie

Uczniowie stargardzkiego „parku” będą mieć zajęcia na „uniwerku”

To już oficjalne. Na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie podpisane zostało porozumienie współpracy z Zespołem Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie, czyli popularnego „parku”.

Nowe wieści, świetne wieści. 15 września br. podpisaliśmy Porozumienie współpracy z Zespołem Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie – poinformował dziś Wydział inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. – Wspieramy uczniów szkół średnich. W ramach współpracy będziemy popularyzować edukację wśród młodzieży oraz organizować zajęcia dla uczniów na naszym wydziale z naciskiem na elementy właściwe dla profilu kształcenia.

Na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie porozumienie podpisali w miniony czwartek, 15.09.2022 r., dyrektor szkoły mgr inż. Tomasz Korytkowski oraz dziekan wydziału prof. dr hab. inż. Mirosław Pajor.

W spotkaniu uczestniczyli także kierowniczka szkolenia praktycznego w ZS 1 Magdalena Krupa-Dubij oraz wicedyrektor i nauczyciel fizyki w ZS 1 Ryszard Kondracki.

W stargardzkim ZS 1 działa technikum zawodowe z profilami klas:

  • technik technologii drewna
  • technik elektronik
  • technik elektryk

Oraz szkoła branżowa I stopnia z profilami klas:

  • elektryk
  • mechanik monter maszyn i urządzeń
  • stolarz

Do zobaczenia na wydziale uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Stargardzie!

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie

INFORMACJE I ZDJĘCIA: Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT