Damian Niedojad

Wyjazdowa pogoń Błękitnych Stargard. Odpowiedzieli dwoma golami

W dziewiątej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard zremisowali na wyjeździe z Sokołem Kleczew 2:2.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:0. Fabian Grzelka strzelił gole w 10 i 44 minucie. Stargardzki zespół po przerwie ruszył w pogoń za rywalem. Na tyle skuteczną, że do Stargardu wracał z punktem. W 66 minucie gola w stargardzkiej drużynie strzelił Kacper Friska, wykorzystując karnego, a w 80 minucie wyrównującą bramkę strzelił Damian Niedojad.

Błękitni dzisiaj po raz czwarty w sezonie zremisowali. Mają jeszcze cztery wygrane i porażkę. W tabeli są na szóstym miejscu. Na pierwszym jest Olimpia Grudziądz, która ma siedem punktów więcej.

W kolejnym spotkaniu Błękitni zagrają w sobotę, 1 października w Stargardzie przeciwko Unii Janikowo. Spotkanie na stadionie przy ulicy Ceglanej rozpocznie się o godzinie 13.