Wypadek w Stargardzie
Fot Internauta

Wypadek w Stargardzie. Ranna rowerzystka

Na ulicy Bydgoskiej w Stargardzie rowerzystka potrącona została przez samochód.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8, na ulicy Bydgoskiej, na wysokości ronda. 68-letnia rowerzystka została potrącona przez auto. Pogotowie ratunkowe przetransportowało ranną kobietę do szpitala

68-letnia kobieta na rowerze jechała od strony ulicy Robotniczej. Kierowca, również 68-letni, forda focusa na stargardzkich numerach rejestracyjnych zjechał z ronda na ulicę Bydgoską i jechał w kierunku wyjazdu z miasta. Za skrzyżowaniem z ulicą Robotniczą na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia rowerzystki.

– Do potrącenia doszło w momencie, kiedy rowerzystka była na pasach – mówi mł. asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Kobieta w wyniku potrącenia doznała obrażeń i została zabrana do szpitala.

Wstępne informacje mówią, że kobieta przejeżdżała na rowerze przez przejście dla pieszych. Tak mówią świadkowie. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

W miejscu zdarzenia były utrudnienia w ruchu. Ruch pojazdów odbywa się wahadłowo.

Dziękujemy internaucie Arturowi za informację o wypadku. Jeśli macie jakiegoś newsa, piszcie do nas na redakcja@stargard.news