Koncert Młode Marzenia

Zaproszenie na koncert do Pyrzyc. Zaśpiewają młodzi zdolni, także stargardzianie

Stowarzyszenie „Inicjatywa Ziemia Pyrzycka” zaprasza na koncert „Młode marzenia”, który w najbliższy piątek, 14 kwietnia 2023 roku, odbędzie się w Pyrzyckim Domu Kultury, przy placu Wolności 3 w Pyrzycach. Wstęp wolny.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory śpiewane przez młodych wykonawców z Pyrzyc,
Stargardu i Przelewic. Wśród nich znajdą się piosenki z repertuaru wykonawców współczesnej muzyki polskiej takich jak Sanah, Ralph Kamiński i Kwiat Jabłoni. Nie zabraknie również najpiękniejszych piosenek z takich filmów jak „Król Lew” czy „Zaplątani”.

– To koncert finałowy warsztatów muzycznych dla młodzieży, które organizowało stowarzyszenie Inicjatywa Ziemia Pyrzycka, w ramach projektu „Pokolenie jutra ziemia pyrzycka” – mówi Remigiusz Pajor-Kubicki, prezes stowarzyszenia Inicjatywa Ziemia Pyrzycka. – Mamy nadzieję, że wszyscy którzy przyjdą na koncert wyjdą z niego zadowoleni i będą czekali na następne. Zapraszamy w najbliższy piątek 14 kwietnia, na godzinę 17, do Pyrzyckiego Domu Kultury. Oczywiście wstęp na koncert jest wolny, mamy nadzieję, że dla nikogo miejsca nie zabraknie.

Koncert Młode Marzenia plakat

Ze Stargardu zaprezentują się Oliwia Kiziuk, Aleksandra Meier, Nikola Meier, Szymon Pojaszewski.

Muzycznie koncert przygotowała Sandra Niekorek, zaś akompaniował będzie zespół instrumentalny
pod kierunkiem Michała Wiśniewskiego. Wstęp wolny.

Przed nami więc wyjątkowe muzyczne rozpoczęcie wiosny w Pyrzycach. Będzie to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla miłośników muzyki, którzy chcą się zrelaksować i wczuć w wiosenny nastrój, ale też każdego, kto uwielbia muzykę wykonywaną na żywo i autorskie interpretacje.

Remigiusz Pajor-Kubicki, prezes stowarzyszenia Inicjatywa Ziemia Pyrzycka

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU.