Burmistrz Dobrzan
Burmistrz Dobrzan Paweł Filip i jego jednodniowy zastępca Piotr Ferenc

Zmiana na fotelu burmistrza Dobrzan!

Wczoraj, w piątek 7 kwietnia 2023 roku, Piotr Ferenc zasiadł w fotelu burmistrza Dobrzan. Możliwość taką wylicytował podczas 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już kolejny taki „dzień w fotelu burmistrza Dobrzan”.

Jak czytamy w relacji na oficjalnej stronie internetowej Gminy Dobrzany, symbolicznego aktu przekazania władzy dokonał urzędujący burmistrz Paweł Filip, wręczając stosowny akt.
Jednodniowy burmistrz był niezmiernie zainteresowany pracą urzędu. Najwięcej uwagi poświęcił perspektywom rozwoju gminy Dobrzany, realizowanym i planowanym inwestycjom.


Jak podkreślają urzędnicy z Dobrzan, praca burmistrza nie polega wyłącznie na rezydowaniu w gabinecie, więc panowie udali się razem w teren. Celem tego wyjazdu było przybliżenie potrzeb mieszkańców, a także wizytacja prowadzonych inwestycji.

I tak minął, już kolejny dzień w fotelu burmistrza Dobrzan.
– Wyrażamy nadzieję, że dla pana Piotra Ferenca było to ciekawe doświadczenie – komentują urzędnicy Urzędu Gminy Dobrzany.

Bycie burmistrzem Dobrzan na jeden dzień pozwoliło mi poczuć się odpowiedzialnym za dobro miasta i jego ludzi, co stanowiło dla mnie wspaniałe doświadczenie. Za rok też będę brał udział w licytacji.

Piotr Ferenc, jednodniowy burmistrz Dobrzan

INFORMACJE I ZDJĘCIA: dobrzany.pl