Elżbieta Drobik prezes Stowarzyszenia EZA
Na spotkanie w SCK zaprasza Elżbieta Drobik prezes Stowarzyszenia Edukacja - Zdrowie - Aktywność, fot. Emilia Chanczewska

Byłaś pielęgniarką czy położną w Stargardzie? Przyjdź na spotkanie!

To będzie miłe wydarzenie. Stargardzkie Stowarzyszenie Edukacja – Zdrowie – Aktywność zaprasza we wtorek 20 czerwca 2023 roku na spotkanie wszystkie byłe pielęgniarki i położne ze Stargardu.

Dokładnie za 3 tygodnie, we wtorek 20 czerwca br. spotkać się mają stargardzkie „siostry”, pielęgniarki i położne, które już odpoczywają na emeryturze. Spotkanie organizuje prężnie działające stowarzyszenie EZA (Edukacja – Zdrowie – Aktywność).

– Serdecznie zapraszam wszystkie stargardzkie emerytowane pielęgniarki i położne na spotkanie, które odbędzie się na Małej Scenie Stargardzkiego Centrum Kultury – mówi pielęgniarka dyplomowana z SPWZOZ Stargard Elżbieta Drobik, prezes Stowarzyszenia Edukacja – Zdrowie – Aktywność. – Spotkanie nie ma żadnej specjalnej okazji, nie trzeba się na nie zapisywać. Po prostu można przyjść i być razem! Wiadomo już, że będzie nas ponad 100! Zapraszam!