GH Starówka
GH Starówka, fot. Emilia Chanczewska

Fajna akcja w galerii Starówka – Wyprzedaż Garażowa. Można się pozbyć zalegających rzeczy

W sobotę 25 listopada 2023 roku, w godzinach 13-17, odbędzie się Wyprzedaż Garażowa w Galerii Handlowej Starówka. To wydarzenie dla tych którzy chcą sprzedać, wymienić lub oddać za darmo swoje nieużywane już ubrania, zabawki, gry, książki, itp. Udział jest bezpłatny.

INFORMACJA GALERII HANDLOWEJ STARÓWKA:

Wyprzedaż Garażowa w Starówce!

Zalegają Wam w szafie rzeczy, których Wy lub Wasze dzieci już nie nosicie? Gry, puzzle i zabawki wysypują się z dziecięcego pokoju? A może sterta przeczytanych książek lub nieużywanych naczyń kurzą się na półce?

Jest na to sposób!

25 listopada w godzinach 13:00-17:00 odbędzie się pierwsza Wyprzedaż Garażowa w Galerii Handlowej Starówka! To wydarzenie dla tych którzy chcą sprzedać, wymienić lub oddać za darmo swoje nieużywane już ubrania, zabawki, gry, książki, itp. 

Co możesz sprzedać?

Odzież, buty, ceramikę, książki, zabawki, gry, płyty oraz wiele innych wspaniałych rzeczy, które mogą znaleźć nowy dom. Nie można wystawiać na sprzedaż przedmiotów niebezpiecznych a także rzeczy, których sprzedaż wymaga specjalnego pozwolenia.

Sprzedawcy są odpowiedzialni za swoje stoisko – muszą je zorganizować samodzielnie przynosząc stoliki, wieszaki gdzie będą mogli ustawiać lub wieszać swoje rzeczy.

Nasza wyprzedaż ma na celu promowanie idei zero waste! Pokaż że jesteś eko, daj drugie życie swoim rzeczom i zgłoś się do nas!

Jeżeli chcesz wziąć udział w Wyprzedaży w charakterze sprzedawcy, wyślij maila na adres biuro@galeria-starowka.pl lub zadzwoń pod numer 535 167 467. Na zapisy czekamy do 8 listopada.

Udział w Wyprzedaży jest bezpłatny!

Regulamin Wyprzedaży Garażowej dostępny na stronie internetowej www.galeria-starowka.pl.

GH Starówka
Plakat wydarzenia, GH Starówka

– Super pomysł, w Szwecji to działa, ciekawe jak tu będzie – komentuje informację GH Starówka pani Katarzyna.