noc muzeów
Muzealnicy w sobotę zapraszają do Bastei i do gmachu na Rynku Staromiejskim, fot. Emilia Chanczewska

Fotograficzna Noc Muzeów w sobotę 18 maja, w MAH Stargard

Stargardzka Noc Muzeów odbędzie się w najbliższą sobotę 18 maja 2024 roku, w godzinach 18-24, w gmachu głównym Muzeum przy Rynku Staromiejskim oraz w Bastei w parku Piastowskim. Tegoroczne hasło to Fotograficzna Noc Muzeów.

Muzeum informuje: w trakcie Fotograficznej Nocy Muzeów, będziecie mogli wziąć udział w dwóch konkursach:

  • Konkurs „Wytęż wzrok” organizowany będzie w Muzeum przy Rynku i nawiązywać będzie do najnowszej wystawy „Rodzina Kirsten. Życie w negatywie”.
  • Konkurs „Śmierć muzealnika” odbywać będzie się w Bastei. Czeka Was prawdziwie detektywistyczna podróż po mrocznych muzealnych zakamarkach.
  • Karty konkursowe będzie można pobrać od godziny 18 w recepcjach muzealnych. O godzinie 21 zamykamy możliwość wrzucania kart do urn. Losowanie i wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 21:30 na górnej sali wystawowej „Rodzina Kirsten. Życie w negatywie” w siedzibie muzeum przy Rynku Staromiejskim.
noc muzeów
MAH Stargard

Będą z nami także Państwo Waliszewscy (Apteka Nowa), Agnieszka Adamowska-Krenca wspólnie z młodymi artystami, Olga Dąbkiewicz (Marvelous Retro Lady) – zapowiadają muzealnicy. – A w Bastei dostępna będzie foto-budka z gadżetami.

INFORMACJE I PLAKAT: MAH Stargard

Do obchodów Nocy Muzeów dołącza Klasyczny Stargard – ZOBACZ TUTAJ.