Piłkarska

Grała zachodniopomorska IV liga. Cztery gole w derbach Stargardu

W dziewiątej serii spotkań zachodniopomorskiej IV ligi piłkarskiej spośród reprezentantów powiatu stargardzkiego tylko Kluczevia Stargard zwyciężyła.

Wczoraj grały wszystkie drużyny z powiatu stargardzkiego. W derbach Stargardu rezerwy Błękitnych podejmowały Polski Cukier Kluczevię, Biali Sądów grali na wyjeździe z Perłą Dygowo, a Unia Dolice mierzyłą się na swoim terenie przeciwko Wieży Postomino.

W spotkaniu dwóch zespołów ze Stargardu górą ten z ulicy Niemcewicza. Rezerwy Błękitnych Stargard przegrały na stadionie przy Ceglanej z Polskim Cukrem Kluczevią 1:3. Długo jednak nie zapowiadało się na porażkę Błękitnych. Po golu w 37 minucie Patryka Błaszczyka prowadzili i tak było do 83 minuty. Wtedy do remisu doprowadził Patryk Baranowski. Minutę później było 1:2. Gola strzelił Fabian Pach. Wynik meczu ustalił w drugiej doliczonej minucie Kamil Bartoszyński.

Biali Sądów w sobotę zremisowali na wyjeździe z Perłą Dygowo 2:2. Bramki w drużynie Białych strzelili Vladyslav Kushnir, Maksym Krutin, Michał Świercz. Natomiast Unia Dolice przegrała u siebie z Wieżą Postomino 0:2.

W tabeli Kluczevia jest na czwartym miejscu. Ma 22 punkty. Rezerwy Błękitnych Stargard plasują się na dziewiątej pozycji. Mają 13 pkt. Na piątym miejscu są Biali Sądów. Mają 20 punktów. Unia Dolice jest siedemnasta. Ma 3 pkt.