Interwencja KPP Stargard

Jeden wpadł po domowej awanturze, drugi podczas kontroli drogowej

Prosto za kratki trafią 33-latek i 46-latek ze Stargardu zatrzymani przez stargardzką policję.

Pobytem w zakładzie karnym zakończyła się dla 33-letniego mieszkańca Stargardu wczorajsza interwencja policji – poinformowała właśnie mł. asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Sprawca interwencji był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci stargardzkiej prewencji zostali skierowani na interwencję domową. Zgłaszająca wezwała policję z powodu awantury z byłym partnerem.

Okazało się, że jedna z osób uczestniczących w awanturze to poszukiwany ukrywający się przed organami ścigania – relacjonuje Justyna Siwarska z KPP Stargard. – Mundurowi ustalili, że 33-latek od kilku miesięcy jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Choszcznie celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany, następnie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Tego samego dnia również policjanci drogówki na ulicy Robotniczej w Stargardzie zatrzymali poszukiwanego. Wpadł podczas kontroli drogowej.

– 46-letni kierujący poszukiwany był przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności – informuje rzeczniczka stargardzkiej policji. – Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji celem wykonania dalszych czynności.