W klubie Organic Fitness Stargard
Aktywni+ w klubie Organic Fitness Stargard

Klub Organic Fitness Stargard zaprasza do wypróbowania wiosennych nowości

Kalendarzowa wiosna przyszła już kilkanaście dni temu, ale pogoda wciąż nas nie rozpieszcza i nie zachęca do aktywności na powietrzu. Dobrą alternatywą, dla zdrowia, kondycji i samopoczucia, są ćwiczenia w klubie fitness. Wszystkich mieszkańców zaprasza do siebie Organic Fitness działający w centrum Stargardu.

W klubie Organic Fitness Stargard do wyboru jest bardzo wiele różnorodnych ćwiczeń na sali. Są treningi na rowerach, ćwiczyć można też na siłowni i na urządzeniach cardio. Klub otwarty jest na seniorów i na dzieci, które ćwiczą razem z rodzicami w soboty.

Aktywni+ ćwiczą przed południem

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stargardu, zarówno naszych klubowiczów, jak i osoby, które jeszcze nie korzystały z naszego klubu – mówi Rafał Kacperski, menadżer klubu Organic Fitness Stargard, działającego w Centrum Handlowym Zodiak przy ulicy Wyszyńskiego. – Na wiosnę mamy kilka nowości skierowanych dla wszystkich, i dla tych którzy chcą rozpocząć aktywność fizyczną i tych, którzy już aktywnie ćwiczą. Terminy zajęć i zapisy są w GRAFIKU naszego klubu. Szczególnie polecamy zajęcia dla seniorów Aktywni+. Każdy senior może skorzystać z oferty naszego klubu, zarówno z opieki trenerskiej, wykonywania ćwiczeń pod opieką naszej kadry, ale także z zajęć Aktywni+ dedykowanym właśnie seniorom. Nasza instruktorka w profesjonalny sposób dobiera odpowiednie ćwiczenia, by zachować zdrowie, kondycję i mobilność, szczególnie układu ruchowego, stawów.

Korzyści – AKTYWNI+:

● ogólne wzmocnienie organizmu
● poprawa działania układ krążeniowo-oddechowy
● wzmocnienie stawów, mięśni i sylwetki
● poprawić elastyczność ciała
● poprawa koordynacji i równowagi
● pozytywne oddziaływanie na sprawność i jasność umysłu

Radosna zumba i spokojna joga

A co dla tych młodszych pasjonatów ruchu?

– Zapraszamy na zajęcia zumby, mamy miejsca w grupie, do której można dołączyć w każdym momencie – podkreśla Rafał Kacperski. – Nasza instruktorka odpowiednio dobierze rodzaje ćwiczenia, by można było płynnie wejść w trening. To trening na średnim poziomie intensywności. Idealny dla osób początkujących, czy tych które miały przerwę w aktywności. I dla tych, którzy chcieliby wypróbować zajęcia taneczne. Natomiast dla poszukujących odmiany, wyciszenia, mamy zajęcia jogi, na które także serdecznie zapraszamy.

Korzyści – ZUMBA:

● dobra zabawa
● uelastycznienie stawów
● uniwersalność zajęć (skierowane do każdego)
● poprawa wydolności organizmu

Korzyści – JOGA:

● poprawa elastyczności
● wzmocnienie ciała, zwiększona siła
● poprawa postawy, większa świadomość ciała

Boks nie tylko dla zestresowanych

Co jeszcze nowego w Organic Fitness Stargard?

Z nowości mamy także zajęcia boksu, na które uczęszcza coraz więcej osób, także kobiety. Trener chętnie wszystkich wdroży techniki boku, poruszania się, wyprowadzania ciosu. Ogólnorozwojowa i uniwersalna jest już sama rozgrzewka, z wykorzystaniem m.in. skakanki – opowiada R. Kacperski. – Zapraszamy wszystkich!

Korzyści – BOKS:

● zwiększysz elastyczność i ruchomość stawów
● wzmocnisz mięśnie tułowia i brzucha
● poprawisz kondycję
● spalisz dużo kalorii
● zredukujesz poziom stresu

Święta w Organic Fitness

W tym tygodniu klub nieczynny jest tylko w wielkanocną niedzielę. Już w świąteczny poniedziałek można przyjść poćwiczyć. Klub czynny będzie od godziny 8 do 20. O godzinie 10 są zajęcia na sali – Brzuch, uda, pośladki. O godzinie 11 – Zdrowy kręgosłup. Do zobaczenia w Organic Fitness Stargard!