Maluchem Przez Świat
Piotr Kasper swoim fiatem 126 p przed stargardzkim szpitalem, fot. Emilia Chanczewska

Maluchem Przez Świat – dziś był w Stargardzie

Piotr Kasper z Człopy w powiecie wałeckim zajechał dziś swoim słynnym fiatem 126p do Stargardu. Fani kultowego maluszka mogą obserwować go na co dzień na Facebooku, TikToku i na Instagramie.

To było bardzo szybkie, całkiem spontaniczne spotkanie! Dziś po południu, przy okazji odwiedzin u nowo narodzonych w stargardzkim szpitalu, natknęliśmy się na niezwykłego czerwonego maluszka i jego sympatycznego właściciela. To Piotr Kasper z Człopy (powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie).

– To rocznik 1989, a ja jeżdżę nim od 2019 roku – mówi Piotr Kasper.Odwiedziłem już 17 krajów Europy. Biorę udział w różnych akcjach charytatywnych, w finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mam album z pamiątkowymi zdjęciami, artykułami. Zapraszam też do odwiedzenia mnie na Facebooku, na TikToku i na Instagramie!

Co pana Piotrka sprowadza do Stargardu?

– Przywiozłem dziś mamę na zabieg w stargardzkim szpitalu – wyjaśnia. – Wiem, że w Stargardzie organizowane są zloty klasycznych aut. Niestety ostatnio nie udało mi się przyjechać, ale mam nadzieję, że na następnym już będę!

Zatem zapraszamy i życzymy dużo zdrowia dla mamy!