Miedwianie
Miedwianie w swoim żywiole! Fot. Archiwum

Miedwianie zapraszają na jubileuszową kąpiel

Rozpoczynający się weekend w Stargardzkim Klubie Morsów Miedwianie upłynie pod znakiem świętowania 10-lecia działalności. Można wziąć udział we wspólnej zimnej kąpieli w sobotnie popołudnie oraz w jubileuszowej, pełnej atrakcji, w niedzielę.

W sobotę uroczysty bal na blisko 150 osób, a w niedzielę kąpiel urodzinowa z wieloma niespodziankami i atrakcjami! – informują na swoim Facebooku Miedwianie. – Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do udziału, również z innych klubów. Koszt udziału w imprezie to tylko 25 złotych (uczestnicy sobotniego balu nie płacą za udział w niedzielnym „afterze”). Będzie muzyka, sauna, jaccuzzi, dużo pożywienia i oczywiście… zimna woda.

Jubileuszowa Kąpiel Miedwian

Before party przed świętowaniem to dwie kąpiele: miniona już środowa oraz sobotnia (25.11) Z POCHODNIAMI!!! – zbiórka o 15.30 przy amfiteatrze w nadmiedwiańskim Morzyczynie.

A dziś, 24 listopada, przypada Światowy Dzień Morsa. Zarówno morskiego zwierzęcia, jak i amatora zimnych kąpieli. Zatem wszystkiego najlepszego dla naszych morsów! Dużo zdrowia! Wielu udanych wspólnych zanurzeń!