Katarzyna Charazińska
Katarzyna Charazińska niedawno bawiła się na weselu córki, teraz walczy o życie w szpitalu, fot. prywatne

Na pomoc Katarzynie ze Stargardu! Z zajęć fitness zabrał ją ratunkowy śmigłowiec

Pod koniec czerwca br. przy stargardzkim OSiR-ze wylądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zabrał stamtąd 55-letnią Katarzynę Charazińską. Kobiecie podczas zajęć fitness pękł tętniak, o którym nie wiedziała. Od tej pory trwa walka o przywrócenie stargardzianki do zdrowia.

Pani Katarzyna ze Stargardu 55 lat skończy w listopadzie. Do tej pory prowadziła aktywny tryb życia. Ma za sobą walkę o zdrowie, udało jej się pozbyć dużej nadwagi. Pracowała w Referacie Finansowo-Administracyjnym Straży Miejskiej w Stargardzie. Uwielbiała zajmować się kwiatami, słuchać muzyki i tańczyć. Spotykała się ze swoimi dziećmi i wnukami. Wszystko zostało przerwane w środę 28 czerwca…

Moja ukochana mama 28 czerwca poszła na fitness, gdzie w czasie ćwiczeń pękł jej tętniak i od tej chwili nasze życie zmieniło się w horror. Mama wygrała niejedną bitwę o życie i musi niestety walczyć dalej, aby w pełni wrócić do nas i móc cieszyć się życiem oraz swoją kochająca rodziną. Niestety koszty rehabilitacji przekraczają nasze możliwości. Jeśli możesz wspomóc mamę w walce proszę o wsparcie w zbiórce na koncie fundacji Votum:

Santander Bank Polska S.A.

32 1500 1067 1210 6008 3182 0000

KOD SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Tytuł przelewu: Katarzyna Charazińska

Jeśli nie możesz pomóc w zbiórce pieniężnej to proszę udostępnij.

– napisała dziś na Facebooku córka pani Katarzyny, Marta Bąk

Pęknięcie tętniaka to nagła sytuacja zagrażająca życiu. Liczy się czas. Pani Katarzyna otrzymała szybką pomoc ze strony instruktorki, ratowników AquaStar, następnie zespołu ratownictwa medycznego ze stargardzkiego pogotowia – TUTAJ podziękowania.

Z obiektu Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Szczecińskiej zabrał ją do szpitala helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Początkowo była w śpiączce, teraz lekarzom udało się ją postawić na nogi. By jednak wrócić do zdrowia pilnie potrzebna jest długa i kosztowna rehabilitacja. Rodzina kobiety potrzebuje finansowego wsparcia. Kto może pomóc, proszony jest o zasilenie zbiórki pieniędzy, prowadzonej na rzecz pani Katarzyny przez Fundację Votum. Niżej link do zbiórki.

ZBIÓRKA PROWADZONA PRZEZ FUNDACJĘ VOTUM – KLIKNIJ

UWAGA! Założona została też grupa licytacyjna na Facebooku. Niżej link do grupy.

LICYTACJE DLA KASI – KLIKNIJ

– Ośrodek wycenił półroczną rehabilitację na 174 600 zł. I o taką kwotę walczymy – informuje Stargard.News Robert Michaliszyn ze Stargardu, zaangażowany w pomoc pani Katarzynie, którą zna osobiście.

UWAGA! Założona została zbiórka na platformie siepomaga.pl. Mąż pani Katarzyny opisuje tam całą sytuację. Niżej link do zbiórki.

Przez tętniaka Kasia prawie straciła życie! Pomagamy jej wrócić do rodziny!

12 sierpnia br. w Stargardzie planowany jest marsz charytatywny.

marsz dla Kasi
marsz dla Kasi