Baciary
Baciary

Najlepszy zespół rozrywkowy z Podhala przyjeżdża na targi w Barzkowicach! Baciary wystąpią w piątek o godzinie 17.30

Mają ćwierć miliona obserwatorów na Facebooku i znacznie większe grono wiernych fanów w całej Polsce. Fantastyczna podhalańska kapela Baciary uświetni pierwszy dzień XXXIV Barzkowickich Targów Rolnych Agro Pomerania 2022. Wstęp na ich koncert jest wolny!

Zespół Baciary. Najlepszy zespół rozrywkowy na Podhalu. Wspaniała muzyka taneczna w połączeniu z folklorem góralskim – tak się przedstawiają artyści, którzy już jutro – w piątek 9 września 2022 roku, o godzinie 17.30, zagrają na głównej scenie barzkowickich targów Agro Pomerania 2022.

Baciary to polski zespół folklorystyczny założony przez braci Janusza i Andrzeja Body w 2002 roku na Podhalu. W muzyce i strojach grupa nawiązuje do tradycji góralskiej. Przez 20 lat działalności skład zespołu zmieniał się. Obecnie tworzą go: Janusz Body, Andrzej Body, Władysław Lassak, Jan Strama, Zdzisław Szymczyk, Andrzej Skupień. Najbardziej znane piosenki Baciarów, to: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”, „Lubię śpiewać, lubię tańczyć”. Już jutro będzie można posłuchać ich na żywo, w Barzkowicach. Na koncert wstęp jest wolny!

Jutro o godzinie 8 wyjeżdżamy do was! Wszystkich na koncert zapraszamy! My jak gramy, pogoda jest, publikę rozgrzewamy. Zagramy dla was wszystkie nasze hity i te nowe, „Szalejesz”, „Góraleczka”. W tym roku mamy 250 koncertów. Nasza praca jest jak każda inna, tylko inni pracują od poniedziałku do piątku, a my od czwartku do niedzieli. Do zobaczenia w piątek na targach w Barzkowicach. Z góralskim pozdrowieniem Baciary, hej!

Janusz Body, lider zespołu Baciary dla Stargard.News
Baciary
Baciary na Agro Pomeranii 2022
Wielki hit zespołu Baciary, „Żyje się raz”

Wszystko o Agro Pomeranii 2022 – przeczytasz pod linkami: