Anna Szostakowska new prospects

Odkryj Skarb Wewnętrznej Siły: Coaching Językowy & Life Coaching

Każdy z nas na pewnym etapie swojego życia musiał zmierzyć się z problemem niskiej samooceny, wysokich oczekiwań świata zewnętrznego i silnie wybrzmiewającego głosu wewnętrznego krytyka, który podpowiada, że nigdy nie będziemy dostatecznie dobrzy, aby osiągać swoje cele. Często dochodzi do tego przekonanie, że nasze pasje nie są tak wyjątkowe, jak moglibyśmy myśleć. Co więcej, wyzwania współczesnego rynku pracy obligują nas do sprawnego posługiwania się językiem angielskim.

Anna Szostakowska new prospects

Bardzo często właśnie w tym miejscu kariery zawodowej utykamy, ponieważ stajemy twarzą w twarz z problemem bariery językowej. Niejednokrotnie zamiast działać stoimy w miejscu, a przed oczami migają nam obrazy życia, o jakim zawsze marzyliśmy. Ale czy na pewno oceniamy obiektywnie swoje umiejętności i szanse posługiwania się językiem obcym?

Diagnoza: Brak Wiary we Własną Sprawczość

Problemy z samooceną mają wpływ na wiele aspektów naszego życia:

 • Kariera i rozwój zawodowy: Brak pewności siebie w komunikacji w języku angielskim może ograniczać możliwości zawodowe sprawiając, że czujemy się zdezorientowani w międzynarodowym środowisku pracy.
 • Relacje społeczne i osobiste: Bariera językowa utrudnia nawiązywanie nowych znajomości oraz budowanie głębszych relacji z osobami anglojęzycznymi.
 • Zdrowie: Lęk przed komunikacją w języku obcym może sprawić, że trudno nam opisać nasze problemy zdrowotne lub zrozumieć zalecenia lekarzy za granicą.
 • Edukacja i rozwój osobisty: Ograniczenia językowe mogą utrudnić dostęp do edukacji i rozwoju osobistego.
 • Samopoczucie i pewność siebie: Trudności w komunikacji wpływają na obniżenie poczucia własnej wartości i pewności siebie.
 • Rozwój kulturowy: Brak pewności siebie w języku angielskim może prowadzić do poczucia wyobcowania z kultury anglojęzycznej.
 • Samorealizacja i cele życiowe: Ograniczenia w komunikacji mogą uniemożliwiać osiągnięcie marzeń i celów życiowych.

Rozwiązanie: Coaching Językowy i Life Coaching

Coaching językowy jest potężnym narzędziem do przełamywania bariery komunikacyjnej
i zwiększania pewności siebie dla wszystkich, którzy nie wierzą w siebie z powodu trudności z językiem angielskim. To połączenie coachingu językowego i life coachingu oferuje wiele korzyści, między innymi:

 • Poprawę umiejętności językowych: Kurs coachingu językowego pomaga znacząco poprawić umiejętności komunikacji w języku angielskim, budując pewność siebie w rozmowach na tematy życia codziennego i działalności biznesowej.
 • Wzrost pewności siebie: Life coaching pomaga budować pewność siebie i poczucie własnej wartości, pomagając radzić sobie z lękiem przed komunikacją po angielsku.
 • Lepsze relacje: Opanowanie języka angielskiego ułatwia nawiązywanie lepszych relacji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
 • Rozwój osobisty: Umiejętności zdobyte podczas kursu pozwalają uczestniczyć w edukacji
  i rozwoju osobistym, spełniając tym samym własne marzenia.
Anna Szostakowska new prospects

To właśnie połączenie coachingu językowego i life coachingu stanowi klucz do sukcesu. To narzędzie, które pomaga wielu z nas odkryć, że język to nie tylko słówka i gramatyka, ale przede wszystkim narzędzie do budowania pięknych relacji z innymi ludźmi. Proces ten odbywa się w empatycznej atmosferze, gdzie wartość każdej najmniejszej pracy jest doceniana. Coaching to droga do odkrywania swojego potencjału i wzięcia odpowiedzialności za własne decyzje.

Anna Szostakowska new prospects

Nazywam się Anna Szostakowska. Jestem trenerem języka angielskiego i coachem językowym. Przez 15 lat pracowałam jako nauczycielka języka angielskiego w szkole, jednak tradycyjny system edukacji nie pozwalał mi na niesienie pomocy, na jaką każdy z nas zasługuje. W 2022 roku odkryłam innowacyjną metodę nauczania języka angielskiego, która odmieniła moje podejście do edukacji. Moja pasja do nauki języków obcych i praktyczne podejście zaowocowały powstaniem w 2023 roku marki New Prospects, w której pomagam ambitnym kobietom w pokonaniu lęku przed komunikacją w języku angielskim, wykorzystując najnowsze zdobycze neuronauki w temacie funkcjonowania ludzkiego mózgu.

Jeśli jesteś w fazie poszukiwań i rozwoju, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Odkryj w sobie skarb wewnętrznej siły i przekonaj się, jak coaching językowy i life coaching mogą zmienić Twoje życie!

Odwiedź mnie na www i na Facebooku

Anna Szostakowska new prospects