Osiedle Starco Stargard
Fot. Stargard.News

Osiedle Starco w Stargardzie. Zamieszkaj w sercu miasta

Kończy się budowa pierwszych dwóch bloków na nowym osiedlu mieszkaniowym w centrum Stargardu. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się tutaj jesienią tego roku.

Nazwa osiedla nie jest przypadkowa. W miejscu, w którym budowane są bloki mieszkaniowe, przez lata działała Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Starco w Stargardzie. Po zakończeniu działalności zakładu, teren ten nabyła firma Modehpolmo, doświadczony deweloper, od lat obecny w Stargardzie, która buduje tam osiedle mieszkaniowe. W sercu miasta staną cztery bloki. Budowa dwóch pierwszych zbliża się ku końcowi.

– Świetna lokalizacja, bogata oferta mieszkań, atrakcyjne ceny – podkreślają atuty nowej inwestycji mieszkaniowej w Stargardzie przedstawiciele Modehpolmo.

Osiedle Starco jest w centrum Stargardu, między ulicami Skarbową, Wyszyńskiego i Barnima, niemal przy samym parku 3 Maja. W ofercie są kawalerki, mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe. W dwóch pierwszych blokach, które jeszcze w tym roku mają zostać oddane do użytku, są jeszcze mieszkania na sprzedaż.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z przedstawicielami Modehpolmo.

Ewa Kondracka, specjalista ds. sprzedaży i marketingu F.B.H.U. Modehpolmo Spółka z o.o.

Kontakt telefoniczny:

533-560-568

Kontakt mailowy:

ewa.kondracka@modehpolmo.pl