Piknik Przyszpitalnej szkoły rodzenia
Położne ze stargardzkiej porodówki, fot. Emilia Chanczewska

Piknik urodzinowy Przyszpitalnej szkoły rodzenia w Stargardzie

W połowie lipca przy stargardzkim szpitalu będzie miłe, rodzinne wydarzenie. To piknik, na który z okazji pierwszej rocznicy działalności zapraszają położne z Przyszpitalnej szkoły rodzenia.

Piknik ma odbyć się w czwartek 13 lipca 2023 roku, od godziny 17, na terenie zielonym przy ginekologiczno-położniczej izbie przyjęć szpitala przy ulicy Wojska Polskiego 27 w Stargardzie. Będzie to zakończenie trwającej właśnie edycji Przyszpitalnej szkoły rodzenia w Stargardzie.

– Do wspólnych obchodów pierwszej rocznicy działania Przyszpitalnej szkoły rodzenia w Stargardzie serdecznie zapraszamy naszych absolwentów – rodziców z niemowlakami, a także naszych przyszłych uczestników – mówi Monika Zych-Borysewicz, położna na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala w Stargardzie. – Będą rozmaite atrakcje, np. porady laktacyjne, porady związane z chustonoszeniem. Będzie też okazja do wspomnień z udziału w zajęciach naszej szkoły, z porodu i z pierwszych miesięcy w roli rodziców…

Udział zarówno w zajęciach Przyszpitalnej szkoły rodzenia w Stargardzie, jak i w pikniku 13 lipca br., jest nieodpłatny.