Stargard Błękitni stadion Ceglana

Przełamanie Błękitnych Stargard w III lidze. Nie remisują w tym sezonie

W siódmej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard wygrali na wyjeździe z KP Starogard Gdański 2:1.

Stargardzki zespół pojechał na dzisiejszy mecz po trzech kolejnych ligowych porażkach. Tydzień temu, po trzeciej przegranej, trenerem Błękitnych przestał być Piotr Rast.

Stargardzki zespół dzisiaj się przełamał. Pokonał KP Starogard Gdański 2:1. To jednak gospodarze lepiej rozpoczęli spotkanie i w 14 minucie po karnym wyszli na prowadzenie. Jeszcze w pierwszej połowie Błękitni wyrównali. W 24 minucie gola strzelił Adrian Kwiatkowski. W drugiej połowie goście zapewnili sobie wygraną. W 79 minucie gola strzelił Michał Marczak.

Błękitni Stargard w tym sezonie nie remisują. Mają trzy zwycięstwa i cztery porażki. W tabeli są na jedenastym miejscu. Ich sobotni rywal ma punkt mniej i jest dwa miejsca niżej.

Kolejne ligowe spotkanie stargardzki zespół rozegra u siebie. W sobotę, 16 września podejmie trzecią w klasyfikacji Pogoń Nowe Skalmierzyce. Najbliższy rywal Błękitnych ma sześć punktów więcej. Początek meczu o godzinie 15.