Stargard remont alei Żołnierza Bocznej
Fot. Grzegorz Drążek

Remontują aleję Żołnierza Boczną w Stargardzie. Zakaz ruchu pojazdów w obu kierunkach

Trwa już remont nawierzchni alei Żołnierza Bocznej. Są zmiany w organizacji ruchu. Droga została zamknięta dla ruchu pojazdów.

W ramach jednej inwestycji remontu doczeka się nawierzchnia alei Żołnierza Bocznej i będącej jej przedłużeniem ulicy Pogodnej na osiedlu Letnim. 4 kwietnia ruszyły roboty na alei Żołnierza Bocznej.

W związku z trwającymi już pracami wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Kierowcy mają zakaz ruchu w obu kierunkach. Zakaz nie dotyczy pojazdów budowy i dojazdu do posesji. Główny objazd jest przez plac Słoneczny, ulicę Kościuszki i aleję Gryfa.

Kierowcy powinni też wiedzieć, że zamknięty jest obecnie boczny wjazd na aleję Żołnierza Boczną od strony placu Majdanek.

W drugim etapie prac przeprowadzony zostanie remont nawierzchni ulicy Pogodnej.

W ramach inwestycji wykonana zostanie nowa nawierzchnia bitumiczna jezdni i nowa nawierzchnia chodników, która zostanie zrobiona z kostki betonowej. Wymieniona zostanie także nawierzchnia na dwóch zatokach autobusowych. Na nich kostkę betonową zastąpi kostka kamienna. Wykonany zostanie także remont zjazdów na tych dwóch drogach.