parawan Wojska Polskiego
Fot. Grzegorz Drążek, Stargard.News

Śmierć w centrum Stargardu

Dziś około 7 rano, na skwerze przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Struga w Struga w Stargardzie, ujawnione zostały zwłoki starszego mężczyzny. Działają tam stargardzcy policjanci oraz prokurator.

Jak ustalił na miejscu tragicznego zdarzenia reporter Stargard.News, 70-letni mężczyzna został znaleziony martwy u zbiegu ulic Struga i Wojska Polskiego w Stargardzie. To ściśle centrum Stargardu, w pobliżu placu Wolności. Na miejscu działają stargardzcy policjanci, którzy ustalają okoliczności śmierci mężczyzny. Zabezpieczane są ślady.

Jak ustaliliśmy, mężczyzna widziany był wcześniej w tym miejscu, prawdopodobnie spożywał alkohol.

– Widziałem tego człowieka, jak siedział i pił, było po szóstej rano, wyszedłem wtedy z psem i przechodziłem tędy – powiedział nam na miejscu zdarzenia świadek. – On siedział sam na tym murku.

W miejscu gdzie zostały znalezione jego zwłoki często przesiadują osoby pijące alkohol. Na ten moment nieznane są przyczyny śmierci mężczyzny.

– Na ulicy Wojska Polskiego ujawnione zostało ciało, policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmierci – potwierdza jedynie asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Naszej stałej czytelniczce Annie Drabik bardzo dziękujemy za przekazanie informacji i zdjęcia z miejsca działań policji i prokuratury.

parawan Wojska Polskiego
Po godzinie 9 w niedzielę, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Struga policja rozłożyła parawan, fot. Anna Drabik

Dziękujemy także innym naszym czytelnikom za przekazanie informacji o tym przykrym zdarzeniu.