SP Stargard szatnia
Fot. Facebook/Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie

SP 2 Stargard ma odnowione szatnie. Uczniowie mogą już do nich wchodzić

Od poniedziałku wejście do Szkoły Podstawowej nr 2 na osiedlu Zachód znowu jest przez szatnię. To oznacza, że w stargardzkiej dwójce zakończył się remont szatni.

Podczas grudniowych Dni Integracji w Szkole Podstawowej nr 2 w Stargardzie, dyrektor Anna Kurcab-Kościańska zapowiedziała, że w drugim półroczu tego roku szkolnego będzie można już korzystać z remontowanej wtedy szatni. I tak też będzie. Dzisiaj SP 2 Stargard to ogłosiła.

– Ferie dobiegają końca, a wraz z nimi zakończył się remont naszej szatni! – czytamy w niedzielnej informacji na profilu fejsbukowym Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie. – W związku z zakończeniem prac od jutra, 27.02.2023 wejście do szkoły dla uczniów od strony szatni.

Pod wpisem można przeczytać komentarze osób zadowolonych z remontu szatni w szkole, którą niejeden mieszkaniec Stargardu nazywa dwunastką, bo w przeszłości przez lata była to właśnie SP 12.

– Piękny widok po remoncie – komentuje Anna.

– Oooo…jak pięknie! – napisała Basia.

– Ogromie się cieszę! Byłam podczas ferii i widziałam. Szatnia pięknie wyremontowana – komentuje Ewa Sowa, była dyrektorka tej szkoły, obecnie zastępca prezydenta Stargardu.

Przedstawiciele SP 2 poinformowali przy okazji w odpowiedzi na zapytanie jednej z komentujących osób w sprawie zasad dotyczących odbioru dzieci ze świetlicy szkolnej, że w szatni jest zamontowany wideodomofon.

W SP 2 Stargard jest 517 uczniów, w tym 123 ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Jest tam 96 nauczycieli i 20 pracowników szkoły. Takie liczby usłyszeliśmy podczas grudniowych Dni Integracji w SP 2 Stargard.