Kuba Jankowski
Kuba Jankowski z tatą i z kolegą, na festynie 29 lipca, fot. Emilia Chanczewska

Stargardzka siódemka dla Kuby Jankowskiego. Koncert charytatywny w środę 13 września

Nie ma dobrych wieści o stanie zdrowia przesympatycznego i mega dzielnego 12-latka ze Stargardu, Kuby Jankowskiego. Chorujący na nowotwór chłopiec jest po chemioterapii, radioterapii i operacji usunięcia guza. Niestety ma przerzuty do płuc.

O Kubie po raz pierwszy pisaliśmy 3 miesiące temu:

Pod koniec lipca odbył się duży charytatywny festyn:

Kuba był tam ze swoim tatą, który powiedział nam, że jego syn jest niesamowicie dzielny, że to on daje im siłę do dalszej walki o zdrowie. A ta wciąż jest potrzebna. Nie ma jeszcze decyzji, ale należy się liczyć, że chłopiec będzie potrzebował dalszego, bardzo kosztownego leczenia. Rodzina Kuby nie jest sama. Pomoc płynie z różnych stron. Także ze strony szkoły, stargardzkiej siódemki. To właśnie tam, w następną środę, 13 września o godzinie 16.30, rozpocznie się duży Koncert charytatywny Siódemka dla Kuby Jankowskiego. Organizatorzy zapraszają na niego wszystkich chętnych ludzi dobrej woli. Wstęp 20 zł od rodziny, będzie też możliwość finansowego wsparcia w jego trakcie. Wszystkie ręce na pokład!

Jak informują nas organizatorzy, koncert potrwa do godziny 19.

Szkoła Podstawowa nr 7 w Stargardzie: Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

Uczeń naszej szkoły z klasy 6a – Jakub Jankowski – zmaga się z leczeniem mięsaka. Staramy się wszyscy wspierać Kubę i Jego rodzinę w walce z chorobą.

Dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie i prosimy o dalszą pomoc, bowiem okazało się, że dotychczasowe leczenie – to za mało… Kuba przeszedł chemioterapię, radioterapię i operację usunięcia guza, ale pojawiły się przerzuty do płuc.

Dlatego znów prosimy Was o pomoc. Możecie wesprzeć Kubusia biorąc udział w zbiórce na: siepomaga.pl.

Nasza Szkoła Podstawowa nr 7 im. Astrid Lindgren – wraz z grupą rodziców – organizuje 13 września od godz. 16.30 koncert charytatywny pod nazwą „Siódemka dla Kuby”.

Wezmą w nim udział obecni uczniowie, absolwenci naszej szkoły oraz inni zaproszeni goście. W trakcie koncertu odbędzie się sprzedaż ciast, licytacja, zbiórka do puszek. Wstęp na koncert to 20 zł.

Już dziś zapraszamy Was bardzo, bardzo serdecznie na to wydarzenie. Niech Kuba i Jego rodzina wie, że mogą liczyć na nasze wsparcie, troskę, dobrą energię i modlitwę.

Siódemka dla Kuby

Jeżeli możesz, wesprzyj już dziś zbiórkę na siepomaga.pl: Przerzuty do płuc! 12-letni Kuba walczy z nowotworem!

Można też dołączyć do grupy z licytacjami: Licytacje dla Kuby Jankowskiego.