Festyn dla Kuby

Wszystko to dla Kuby! Charytatywny festyn w sobotę 29 lipca

11-letni stargardzianin Kuba Jankowski pilnie potrzebuje wsparcia w leczeniu. Chłopiec ma guza kości strzałkowej lewej, mięsaka Ewinga. Mieszkańcy mobilizują się do pomocy Kubie. Za 2 tygodnie w Stargardzie będzie dedykowany mu charytatywny festyn.

Impreza, z której dochód przeznaczony będzie na długotrwałe i kosztowne leczenie Kuby, odbędzie się przy Bramie Pyrzyckiej w Stargardzie, w sobotę 29 lipca, od godziny 15. Jej inicjatorami i głównymi organizatorami są Anna i Leszek Krasoniowie ze Stargardu, którzy znają osobiście chorego chłopca i jego rodzinę.

W programie festynu:

  • badania poziomu cukru
  • atrakcyjne licytacje
  • malowanie buziek
  • loterie z nagrodami
  • kawiarenka z domowymi wypiekami

Wśród rzeczy na licytację przekazane zostały prawdziwe unikaty. TUTAJ zobaczcie jedną z nich.

Pierwszy raz pisaliśmy o wsparciu dla chorego Kuby na początku czerwca br.

Będziemy pisać jeszcze nie raz, bo w planach są kolejne dedykowane mu akcje charytatywne, np. wrześniowy bal w DKK Stargard.

Póki co, trwa mobilizacja na lipcowy festyn, który już za 2 tygodnie. W programie wiele atrakcji. Licytacje atrakcyjnych rzeczy i usług, loteria fantowa, przejażdżki klasykami, kawiarenka z ciastami.

TUTAJ można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

– Dziękujemy wszystkim, że jesteście i nas wspieracie – napisała na grupie Wspieramy Kubę Anna Jankowska, mama chłopca.

Wydarzenie jest objęte patronatem Automobilklubu Stargardzkiego, do którego należy Leszek Krasoń. Udział w nim weźmie Klasyczny Stargard, będzie możliwość oglądania, fotografowania i przejechania się klasykami.

Patronem festynu jest także organizacja charytatywna Muszkieterowie Szpiku.

Redakcja Stargard.News jest patronem medialnym festynu. Lista sponsorów, którzy wesprą akcję charytatywną na rzecz Kuby Jankowskiego, zostanie opublikowana na naszych łamach, które mają bardzo szeroki zasięg.

Logo Stargard.News