Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka w Stargardzie. Cztery rodziny czekają na darczyńców

68-letnia Helena, 42-letnia Roksana z dziećmi – uchodźcy z Ukrainy, 50-letnia Żaneta, która ma chorą córkę i 62-letnia Danuta z synem po udarze, to osoby z bazy rodzin, które wciąż czekają na wybranie ich przez darczyńców, którzy przygotują dla nich Szlachetną Paczkę.

Baza Rodzin czynna jest od 12 listopada. 20 rodzin ma już swoich darczyńców, którzy spełnią ich potrzeby, 4 rodziny niestety wciąż nie. Finał akcji zaplanowano na 10-11 grudnia br.

– Do Weekendu Cudów zostało 10 dni, a 4 Rodziny wciąż czekają na swoich Darczyńców – informuje Paulina Łagiewka, wolontariuszka Szlachetnej Paczki, koordynująca akcją w Stargardzie.

Dobro to wynik dzielenia! – to hasło przyświeca tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji mądrego pomagania – Szlachetnej Paczce.

Pomagając tym, którzy tego najbardziej potrzebują, przeganiamy z ich smutnej codzienności bieżące troski, dajemy siłę do zmian i dzielimy się nadzieją. Dzięki Szlachetnej Paczce możemy trafić do najbardziej potrzebujących z naszej najbliższej okolicy i im pomóc.

W Stargardzkiej Bazie Rodzin na swoich Darczyńców czekają 4 wspaniałe Rodziny.

Nie pozwólmy im zostać bez pomocy!

Pomóc możesz i Ty. Wejdź na stronę i wybierz Rodzinę. Zrób paczkę z Rodziną, przyjaciółmi lub w miejscu pracy.