Nowa droga w Stargardzie cała otwarta. Jedna, długa prosta z jednej strony miasta na drugą
Można już jeździć całą nową drogą, będącą miejskim odcinkiem obwodnicy północnej Stargardu, od ronda 15 Południk przy ulicy Szczecińskiej do ulicy Orzeszkowej, po drodze przejeżdżając pod wiaduktem na ulicy Składowej.