Flow pies i kot
Fot. Akademia Ruchu Psa i Kota FLOW Stargard

W Stargardzie otwiera się akademia ruchu psa i kota

30 lipca oficjalnie otworzy się Akademia Ruchu Psa i Kota FLOW w Stargardzie. Z tej okazji w niedzielę będzie Dzień Otwarty dla mieszkańców.

Akademia Ruchu Psa i Kota Flow mieści się w Stargardzie przy ulicy Reja 7.

– Zapraszamy na oficjalne otwarcie naszej Akademii w niedzielę, 30 lipca 2023 roku – informują właściciele Akademii Ruchu Psa i Kota FLOW w Stargardzie. – Z szeroko otwartymi ramionami będziemy czekać na was w godzinach 12-16 z kawą, herbatą i poczęstunkiem. Akademia Ruchu to miejsce przyjazne zarówno zwierzętom, jak i ludziom.

Pomysłodawczynią utworzenia takiej akademii jest zoofizjoterapeutka Magdalena Gabory-Kryńska. Razem z nią tego wyzwania podjęły się behawiorystka Katarzyna Wawryniuk oraz groomerka Bibiana Brunelliso.

– I tak wspólnymi siłami powstało FLOW – miejsce pracy praktycznej z psami i kotami, jak również akademia, gdzie będą odbywać się liczne spotkania edukacyjne dla opiekunów psów oraz kotów, a także specjalistów z branży zoologicznej i weterynaryjnej – podkreślają właściciele Akademii Ruchu Psa i Kota FLOW w Stargardzie.

Akademia ruchu psa i kota flow w Stargardzie
Fot. Akademia Ruchu Psa i Kota FLOW Stargard

Program Dnia Otwartego 30 lipca

  • 12-12.45 – oficjalne otwarcie Akademii, prezentacja zespołu
  • 12.45-15.45 – zwiedzanie Akademii, poczęstunek, rozmowy przy kawie
  • 15.45-16 – pożegnanie gości

Dzień otwarty to doskonała okazja, aby poznać naszą filozofię, zwiedzić zakamarki Akademii, przybić sobie piątkę i miło spędzić czas pośród ludzi, którzy kochają zwierzaki podobnie jak ty.

Akademia Ruchu Psa i Kota FLOW w Stargardzie