Beata Radziszewska

Zaangażowana i doświadczona. Beata Radziszewska-Skorupa – kandydatka do Sejmiku Zachodniopomorskiego

7 kwietnia masz szansę wesprzeć sprawdzoną wizję dla naszego regionu. Twoje wsparcie ma znaczenie! Miejsce 1, okręg 5. Dziękuję za głos.

Od 1998 roku nieustannie działam na rzecz naszej społeczności jako zaangażowany samorządowiec. Przez 20 lat pełniłam funkcję radnej na różnych szczeblach, zawsze z naciskiem na realne działania, a nie puste obietnice. 

Moje doświadczenie w pozyskiwaniu środków UE dla obszarów wiejskich i aktywna praca w stowarzyszeniach pożytku publicznego pozwoliły mi zrozumieć, jak ważne jest bycie blisko ludzi i odpowiadanie na ich potrzeby. W Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego chcę kontynuować pracę na rzecz strategicznych kierunków rozwoju naszego regionu, zawsze z myślą o bezpieczeństwie i dobrostanie mieszkańców. 

Praca w samorządzie to nie tylko indywidualne osiągnięcia, ale przede wszystkim zespołowe, systemowe działanie. Wierzę, że tylko dzięki współpracy, doświadczeniu i rzetelności możemy stworzyć bezpieczny region, w którym każdy mieszkaniec, niezależnie od tego, czy mieszka w dużym mieście, czy w najdalszym zakątku powiatu, będzie czuł się bezpiecznie i usłyszany.

Bezpieczny Region to nasz wspólny cel. Sprawdzeni samorządowcy, świadomi cywilizacyjnej i proeuropejskiej perspektywy, mogą uczynić Pomorze Zachodnie bezpieczniejszym we wszystkich aspektach życia.