Wiadukt Bogusława 4 w Stargardzie
Fot. Stargard.News

Zakaz przejścia pod wiaduktem? Dziewczyny sobie poradziły. To niebezpieczne!

Droga pod wiaduktem przy ulicy Bogusława IV w Stargardzie otwarta jest tylko dla pojazdów. Niektórzy piesi znajdują sposoby na przechodzenie z jednej strony wiaduktu na drugą.

Widok pieszego, próbującego przedostać się pod przebudowywanym wiaduktem albo od strony ulicy Bogusława IV, albo od ul. Spokojnej nie jest wcale czymś niecodziennym. Niektórzy piesi, mając do wyboru długi spacer do kolejnego wiaduktu, a przebijanie się przez ogrodzenia i krzaki, wybiera tę drugą, mniej bezpieczną opcję.

Pokazywaliśmy już kiedyś na zdjęciach, jak mieszkańcy próbują przechodzić wyłączoną z ruchu pieszych drogą pod wiaduktem przy ulicy Bogusława IV. Jeden z mieszkańców w połowie drogi zawrócił, bo skutecznie powstrzymały go rozrastające się przy wiadukcie krzaki.

Wiadukt Bogusława 4 w Stargardzie
Fot. Stargard.News

Okazuje się, że niektórzy piesi znajdują skuteczne sposoby na przedostanie się z jednej strony wiaduktu na drugą. Po pokonaniu pierwszych barierek przedostają się za ustawione przez budowlańców ogrodzenie biegnące wzdłuż drogi i za nim, nad wielkim wykopem, idą dalej. Na zdjęciach uwieczniony jest ten moment. W ten sposób z jednej strony wiaduktu na drugą przeszły dwie dziewczyny. Z daleka wyglądało na to, że jedna z nich nawet nagrywa na telefon tę eskapadę. Stargard.News przestrzega przed takim przechodzeniem. Takie zachowanie jest niebezpieczne!